logo mima plastové a hliníkové okná a dvere

Plastové okná a hliníkové okná Milan Magula – Mima

Firma Milan Magula – Mima je rodinná firma. Píše sa rok 1987 keď pán Milan Magula  dostal povolenie robiť služby obyvateľstvu. Po roku 1989 začal vyrábať strešné okná z PVC profilov s izolačným dvojsklom. Boli to jednokomorové plastové profily, ktoré boli vystužené drevom. Od roku 1992 Milan Magula – Mima začal vyrábať okná a dvere a firma Milan Magula – Mima sa začala rozrastať.

Postupne sa materiál okien a dverí vyvíjal a inovovali sa okná a dvere. Inovovali sa stroje a momentálne výrába plastové okná a dvere so šesťkomotrových plastových profilov a hliníkové okná a dvere s prerušeným tepelným mostom na modernom strojnom vybavení. Počas tejto doby značka Milan Magula – Mima získala popredné miesto na trhu vysokou kvalitou výrobkov, montáže a servisných služieb.

Zákazníkom poskytujeme kompletné služby od zamerania, demontáže, výroby okien, montáže okien s vonkajšími aj s vnútornými parapetnými doskami, všetko podľa požiadaviek. Ponúkame širokú škálu výrobkov upravených lamináciou z exteriérovej alebo interiérovej strany a to v 44 farebných odtieňoch a v rôznych farebných odtieňoch RAL. Výnimkou takisto nie je i záručný a pozáručný servis.

Cenové ponuky na plastové okná a dvere
slavikova@plastoveokna.sk

Cenové ponuky na hliníkové a protipožiarne okná a dvere
mima@plastoveokna.sk

Servis a reklamácie
mima@magula.sk